השירותים שלנו

אנו נותנים פתרונות אבטחה לעסקים קטנים, קמעונאות, מסעדות, מחסנים ועוד מבפנים ומבחוץ. ומתמחים בהתקנת מערכות אבטחה בקנה מידה גדול לכל חלל מסחרי או תעשייתי בכל גודל.

מסעדות, עסקים קטנים וקמעונאים

אנו מאבטחים עסקים קטנים, קמעונאות, מסעדות, מחסנים ועוד מבפנים ומבחוץ.

בתי עסק ומפעלים

אנו מתמחים בהתקנת מערכות אבטחה בהיקף נרחב לכל חלל מסחרי או תעשייתי.

בתי ספר וגנים

שומרים על תלמידים ומורים כאחד, בשעות הלימודים או אפילו בשעות הערב

מצלמות אבטחה לעסק

התקנת מצלמות אבטחה בעסק יכולה להיות מאוד מועילה. המצלמות משמשות כהרתעה נגד גנבים פוטנציאלים, מעשי ונדליזם וגם פוקחת עין על עובדים.

cctv-camera

מצלמות אבטחה לבית

הבית שלך הוא המקום הפרטי ביותר שלך, לכן מצלמות אבטחה איכותיות יכולות לעזור לך להגן לא רק על חפצי הערך והנכסים שלך, אלא גם על יקיריך.

Ptz-camera

מצלמות דרך לרכב

מצלמות רכב הפכו פופולריות יותר ויותר במהלך השנים האחרונות. היתרונות שלו הם רבים, החל מהקלטת נסיעות בדרכים ועד ראיות על חשובות במקרה של תאונה או הגנה מפני הונאה אפשרית

מצלמות-דרך-לרכב

בקרות כניסה

בקרת כניסה מאפשרת כניסה מהירה וקלה לנכס תוך בקרת או הגבלת האנשים המורשים. מערכת זו עוקבת אחר כל האנשים שבאים והולכים ולא משאירה אף אחד בנכס שלך ללא בקרה.

בקרות-כניסה

מוצרי בית חכם

מכשירי בית חכם יכולים להפוך את חיינו להרבה יותר קלים ומועילים. מכשירים אלה מאפשרים לנו גישה ושליטה על היבטים רבים של הבית מהמכשיר הסלולארי או מהטאבלט. ומעניקים לנו שיפור פונקציונליות של מכשירים כמו גם יעילות אנרגיה.

מוצרי-בית-חכם

מערכות אזעקה

מערכת אזעקה יכולה לספק לך ולנכס שלך הגנה מסביב לשעון. ולתת לך שקט נפשי גם כאשר אתה לא נמצא. מערכת אזעקה תשמש גם כמרתיעה לפורצים פוטנציאליים.

featured-how-safe-wireless-home-security-systems

רשתות אלחוטיות ארוכות טווח

פתרונות אלה מושלמים ליצירת או הרחבת של רשת אלחוטית שאחרת רחוקה מכדי ליצור חיבור. פתרונות אלו נותנחם לך את היכולת להקים מערכות שיחייבו גישה לאינטרנט במקום שלא ניתן להתחבר אחרת.

wireless-network

מצלמות נסתרות

היתרונות של מצלמות נסתרות רבים. מצלמות אלה משמשות כזוג עיניים נוספות לצפייה במטפלות, בעלי מקצוע או כל אדם אחר שאתה מאפשר להיות בנכס שלך ללא נוכחותך.

מצלמות-נסתרות

פתרונות סולאריים

פתרונות סולאריים חיוניים לאבטחת הנכס או העסק שלך בהם אין חיבור אינטרנט זמין, או חיבור חשמל כגון בניית אתרים, אזורים כפריים וכו '. אבטחה באזורים כאלה שבהם יש לך מכונות וציוד כבד, כמויות גדולות של מלאי ועוד, היא קריטית.

פתרונות-סולאריים

2000+ אנשים סמכו עלינו, מה איתך?